Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Żłobek w Daleszycach

Próbna ewakuacja 2022

Utworzono dnia 30.09.2022

Dnia 28.09.2022r. w naszym żłobku miały miejsce ćwiczenia próbnej ewakuacji, którymi kierował zastęp OSP w Daleszycach na czele z Panem Komendantem – Szczepanem Furmankiem.

Ich celem było przygotowanie dzieci oraz personelu do właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia. Ćwiczenia przebiegły bardzo sprawnie i bez zakłóceń a najmłodsi wykazali się niezwykłą odwagą. W próbnej ewakuacji wzięły udział wszystkie obecne w tym dniu dzieci z 3 grup żłobkowych oraz personel placówki.

To było wyjątkowe wydarzenie w życiu żłobkowiczów, ponieważ po zakończonych ćwiczeniach, dzieci mogły podziwiać wóz strażacki oraz jego wyposażenie. Najbardziej odważni żłobkowicze mogli nawet w nim usiąść oraz przymierzyć hełm strażacki.

Dyrektor oraz Pracownicy Miesjko - Gminnego Żłobka w Daleszycach składają serdeczne podziękowania Prezesowi OSP Daleszyce  - Panu Norbertowi Wojciechowskiemu, Komendantowi  OSP Daleszyce – Panu Szczepanowi Furmankowi oraz całemu zastępowi OSP Daleszyce za przybycie do naszego żłobka i wspólne ćwiczenia ewakuacyjne.

Próbna ewakuacja 2022

Utworzono dnia 30.09.2022, 12:54

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 10

W poprzednim tygodniu: 65

W tym miesiącu: 189

W poprzednim miesiącu: 410

Wszystkich: 5743

Zegar