Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Żłobek w Daleszycach

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Utworzono dnia 07.11.2022

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek….

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada na 5 listopada. Jest to wspaniała inicjatywa, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, ponieważ bajki są doskonałym pomostem łączącym pokolenia oraz zachęcają do wspólnej zabawy.

Z tej okazji , w piątek 4 listopada, żłobkowe ciocie przebrały się za postacie            z ulubionych bajek dzieci. Był to m.in. Kubuś Puchatek, Tygrysek, Kurka, Niedźwiadek, Lisek.Chętne dzieci, w tym dniu również zaprezentowały się jako postacie z bajek w strojach przygotowanych przez żłobkowe ciocie.Wszystkie dzieci w znakomitych humorach, chętnie brały udział                w zorganizowanych zabawach.

Niezwykłą niespodziankę naszym Maluchom, sprawiła „Dobra Wróżka”,           w postać której wcieliła się Pani Alicja Prendota – Dyrektor Miejsko – Gminnej – Biblioteki Publicznej w Daleszycach, która magiczną różdżką wyczarowywała uśmiechy na twarzach dzieci.

Z dużym skupieniem oraz zaciekawieniem dzieci wysłuchały historii opowiedzianej przez „Kopciuszka”, w którego przeobraziła się Pani Renata Odo -  kustosz MGBP w Daleszycach - Filii Bibliotecznej w Sukowie.

Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło dzieciom wiele radości.                     Był to dzień pełen wrażeń.

 


 

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Utworzono dnia 07.11.2022, 09:11

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 33

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 236

W poprzednim miesiącu: 292

Wszystkich: 2333

Zegar