Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Żłobek w Daleszycach

DZIEŃ OTWARTY 2023

Utworzono dnia 16.03.2023

Dnia 11 marca 2023 r. Miejsko – Gminnym Żłobku odbył się dzień otwarty dla rodziców , przyszłych żłobkowiczów a także dla wszystkich osób zainteresowanych jego funkcjonowaniem.

Zorganizowanie takiego dnia , jak podkreśla dyrektor żłobka – Justyna  Kosela – pozwoliło na przedstawienie naszej placówki jako miejsca, które jest przede wszystkim przyjazne dzieciom, otwarte na ich potrzeby a także wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla wielu, którzy odwiedzili w tym dniu żłobek, była to pierwsza wizyta, która mamy nadzieję rozwiała wątpliwości co do słuszności zapisu dziecka do naszej placówki. Rodzice obecni w tym dniu mogli zobaczyć jak wyglądają wszystkie sale zabaw, sypialnie. Mogli również zobaczyć wyposażenie ora pomoce dydaktyczne, którymi dysponujemy na co dzień podczas zajęć opiekuńczno - dydaktyczno - wychowawczych.

Na przyszłych żłobkowiczów czekało również wiele atrakcji. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych aktywnościach zorganizowanych przez żłobkowe ciocie. Podczas swobodnych zabaw, dzieci miały okazję poznać swoich rówieśników, oswoić się z nowymi miejscem aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Rodzice, natomiast mieli możliwość rozmowy między sobą jak również z opiekunkami wszystkich grup, położną i dyrektorem.Wśród obecnych na dniu otwartym byli również rodzice dzieci, które już uczęszczają do żłobka bądź absolwentów.

Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń między rodzicami, którzy dopiero rozpoczną przygodę ze żłobkiem a tymi , którzy już powierzyli nam pod opiekę swoje pociechy – dodaje dyrektor Justyna Kosela.

Mimo , że pogoda w tym dniu nie zachęcała do wyjścia z domu, dzień ten cieszył się zainteresowaniem zarówno ze strony rodziców jak i ich pociech. Zapewne był to dzień wesoły i kolorowy oraz pełen wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie !

DZIEŃ OTWARTY 2023

Utworzono dnia 16.03.2023, 13:23

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 6

W poprzednim tygodniu: 42

W tym miesiącu: 139

W poprzednim miesiącu: 212

Wszystkich: 5905

Zegar