Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Żłobek w Daleszycach

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 08.02.2024

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością                      i wszystkim, co dobre….  to wielki skarb dla wnuków.To  oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają i rozpieszczają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego dzieci z naszego żłobka gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków na oraz słodki poczęstunek przygotowany przez żłobek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek      i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była wyjątkowa uroczystość pełna wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy.                  Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 08.02.2024, 13:07

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 46

W poprzednim tygodniu: 169

W tym miesiącu: 271

W poprzednim miesiącu: 268

Wszystkich: 5415

Zegar