wtorek, 19 styczeń 2021 11:26

Piąte urodziny Żłobka Featured

Written by
Rate this item
(0 votes)

Piąte urodziny Żłobka

 

”Był tort, kwiaty i wspaniała atmosfera. Maluchy razem z opiekunami świętowały piąte urodziny daleszyckiego żłobka. Ze względu na pandemię świętowanie odbyło się w kameralnym gronie. Miejsko-Gminny Żłobek został oficjalnie otwarty 1 grudnia 2015 roku. Dziś może być dumą samorządu i mieszkańców gminy.

Okrągły jubileusz
Jubileusz został przygotowany przez pracowników placówki przy współpracy z Radą Rodziców, która zadbała z tej okazji o słodki poczęstunek. W piątą rocznicę uroczystego otwarcia żłobka placówkę odwiedził burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce Dariusz Meresiński. Jak na okrągły jubileusz przystało, nie mogło zabraknąć tradycyjnego tortu, który burmistrz pokroił wspólnie z dyrektor Małgorzatą Wojciechowską.

– Budowa żłobka była dla nas wielkim wyzwaniem, któremu jednak sprawnie podołaliśmy. Takie jubileusze, jak dzisiejszy bardzo nas cieszą. Oznacza to, że jednostka, którą powołaliśmy do życia dobrze funkcjonuje i sprawdza się w powierzonej jej roli. Już od pięciu lat placówka obejmuje opieką dzieci rodziców, którzy chcą wrócić na rynek pracy. Maluszki otrzymują tu profesjonalną opiekę i szansę na szybki rozwój. Cieszymy się, że rodzice z gminy Daleszyce darzą zaufaniem tutejszą kadrę i oddają pod jej opiekę swoje najcenniejsze skarby, swoje dzieci. Przy okazji tego jubileuszu życzę zarówno dyrekcji, pracownikom żłobka, podopiecznym placówki, jak i ich rodzicom przede wszystkim zdrowia, bo w dobie pandemii nie ma nic ważniejszego – podkreślał burmistrz.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Read 8 times Last modified on wtorek, 19 styczeń 2021 11:29